Základní škola a Praktická škola,
Rychnov nad Kněžnou, Kolowratská 485
 

V pátek 12. 4. 2019 jme vyjeli my žáci a učitelé ze Základní školy a Praktické školy, Rychnov nad Kněžnou, Kolowratská na exkurzi do Častolovic. Letošní 19. Velikonoční výstava nás opět potěšila. Prohlédli jsme si různě naaranžované velikonoční dekorace, svou vůní nás přivábily hyacinty a narcisy, které byly v chodbě sokolovny naskládány v barevné kompozici na stěnách. Hlasovali jsme o krásné velikonoční vajíčko, prohlédli jsme si velikonoční tradice a obrázky, prošli jsme zahradou a vnímali krásy velikonočního zboží, které nabízeli prodejci. Potkali jsme spoustu kamarádů a všichni jsme se již naladili na velikonoční svátky. Děkujeme organizaci zahrádkářů z Častolovic za jejich nápady a každoroční snahu obohatit region o něco pěkného. Tak zase příští rok na viděnou!