Základní škola a Praktická škola,
Rychnov nad Kněžnou, Kolowratská 485
 

V pondělí ráno jsme šli na Láň, kde jsme měli zimní výcvik. Ve třídě nás přivítala paní učitelka Iveta. Nejprve jsme si ukazovali přes interaktivní tabuli, kteří ptáci u nás přezimují, pak jsme doplňovali pracovní list a lepili jsme. Po svačině jsme šli ven na procházku poznávat, kde ptáčci přezimují a kde přes zimu jedí. V úterý ráno jsme si říkali, co patří do zimního ročního období.  Paní učitelka ukazovala, co patří do zimních sportů, potom jsme ve družstvech doplňovali do pracovního papíru, které roční období máme rádi a které dny jsou zimní. Po svačině jsme si udělali malou procházku. Šli jsme se podívat na zimní stadion na bruslení na ledu. Ve středu ráno jsme si ukazovali, co si oblékáme přes zimu, po svačině jsme šli na zahradu soutěžit. Ve čtvrtek jsme měli malou pauzu, šli jsme si odpočinout na praxi. V pátek jsme si na interaktivní tabuli prohlíželi fotky ze zimního výcviku a opakovali, co jsme všechno dělali. Po svačině jsme výcvik ukončili. Paní učitelka Iveta nám rozdala diplomy a malou odměnu a nakonec nás všechny vyfotila s diplomem. (AK, 2. roč. PrŠ)