Základní škola a Praktická škola,
Rychnov nad Kněžnou, Kolowratská 485
 

V říjnu jsme se vypravili na krásnou výstavu „Mezi lvem a orlem“ do Muzea a galerie Orlických hor v rychnovském zámku. Nejenže nám pomohla zapamatovat si některé historické milníky, ze kterých jsme zkoušeni, ale i oslavit 100. výročí založení republiky a představit si, jak to asi v těchto dnech před sto lety vypadalo na Rychnovsku. Prohlédli jsme si i dobové fotografie a předměty a připomněli si, že výstava nemusí být jen poučná, ale i zábavná. Strávili jsme zde dvě opravdu fajn hodiny.
Chtěli bychom touto cestou poděkovat vedení Muzea a galerie Orlických hor za pořádání super výstav.  Naše velké díky patří především muzejní pedagožce Mgr. Martině Marxové, která pro nás nachystala bezvadný program. Moc jsme si to užili a už se těšíme na příště.