Základní škola a Praktická škola,
Rychnov nad Kněžnou, Kolowratská 485
 

Projekt „Naše zahrada“ nám umožňuje dostat se do přímého kontaktu s lidskou činností a technikou. Proto jsme opět navštívili tradiční podzimní zahrádkářskou výstavu „Zahrada východních Čech“ v Častolovicích.
Čekala nás podívaná plná aranžovaných květin, podzimních dekorací, ovoce a zeleniny. Zapojili jsme se do hlasování o nejkrásnější podzimní misku. V prostorách zahrady byla k vidění zahradní i zemědělská technika. Ve venkovních stanech nám chovatelé nabídli ukázku ze své činnosti, viděli jsme včelaře s úly pilných včelek, drobná domácí zvířata a ptáky, např. holuby, andulky.
Inspiraci jsme hledali při prohlídce podzimních prací dětí a žáků místní základní školy.
Výstavu jsme si užili a již nyní se těšíme na její příští ročník.

studenti praktické školy