Základní škola a Praktická škola,
Rychnov nad Kněžnou, Kolowratská 485
 

My, žáci Základní školy a Praktické školy, Rychnov nad Kněžnou, Kolowratská, odloučené pracoviště v ÚSP Kvasiny, jsme školní rok zahájili 7. 9. 2018 ve sportovním duchu - jako fanoušci na přehazované pro mentálně postižené na volejbalovém hřišti právě v Kvasinách. Turnaje se zúčastnily týmy mužů a žen + unified týmy (smíšená hra 4 mentálně postižených sportovců a dvou trenérů daného týmu).
Mezi hráči byl i žák naší školy Jiří Pichl. Snad i díky němu se podařilo týmu Atletik Kvasiny získat 2. a 3. místo.
V odpoledních hodinách turnaj oživila ukázka Psí školky Rarášek z Kvasin. Všichni jsme si tento den užili, žáci fandili, občerstvili se a přálo nám i počasí. Rádi budeme školní rok zahajovat právě touto akcí.
 
Pedagogové a žáci školy