Základní škola a Praktická škola,
Rychnov nad Kněžnou, Kolowratská 485
 

Ve čtvrtek  21. 6. 2018 se sešli na naší krásné zahradě na Láni žáci ze všech odloučených pracovišť školy, protože měl proběhnout společný projekt školy  - arteprojekt  s přírodními živly země, voda, vzduch.
Konalo se zde mnoho akcí: malovalo se krepovým papírem napuštěným ve vodě, pouštěly se loďky z přírodních materiálů, foukalo se do bublifuku, zdobil se strom barevnými fáborky, létala barevná peříčka, dělali jsme taky otisky částí těla do písku, fotili tabletem  přírodní zajímavosti, …
Aby toho nebylo málo, navštívili nás také manželé Ešpandrovi z firmy Zooprodukt Týniště nad Orlicí se svým překrásným poníkem, kterého děti vodily, mohly si ho pohladit - a také na něm ty menší jezdily. A kdo měl strach, že by ho poník neuvezl,tak si mohl zaskotačit na dřevěném koníkovi, kterého pro nás vyrobil náš šikovný pan údržbář. 
A bylo nás tu bylo opravdu hodně.
Nakonec  jsme si všichni dali dobroty upečené našimi kamarády z naší kostelecké školy.
Společná fotografie je známkou dobré nálady, která zde panovala.
Však bylo také excelentní počasí.