Základní škola a Praktická škola,
Rychnov nad Kněžnou, Kolowratská 485
 

Nové pokyny na základě Usnesení vlády České republiky ze dne 12. 10. 2020 s účinností od 14. 10. 2020 do 23. 10. 2020.

  • Žáci se vzdělávají ve škole podle platných rozvrhů, které budou upraveny pouze z důvodu stravování.
  • Stravování pro žáky i zaměstnance školy je zajištěno. Jídelna v Rychnově nad Kněžnou poskytuje stravování od 11,30 do 13,00h. – žáci budou chodit na obědy pod dozorem pedagogů a asistentů 5. vyučovací hodinu, poté budou pokračovat ve výuce – úprava rozvrhu. Jídelna v Kostelci nad Orlicí poskytne žákům stravování od 12,30 do 13,00 hod., žáci budou chodit na oběd v doprovodu pedagogů, poté budou pokračovat ve výuce – úprava rozvrhu. Stravování probíhá stále v režimu platných hygienických pravidel.
  • Stále platí zákaz zpěvu při hodinách hudební výchovy.
  • Nadále platí povinnost roušek ve společných prostorách školy pro tzv. „třetí osoby“ /rodiče, návštěvy atd./.
  • STÁLE PLATÍ PŘÍSNÉ DODRŽOVÁNÍ HYGIENICKÝCH PRAVIDEL.


13. října 2020 
Mgr. Monika Stančeková, ředitelka školy

Aktuality - Přehled novinek ze školy

Aktuality - Přehled novinek ze školy