Základní škola a Praktická škola,
Rychnov nad Kněžnou, Kolowratská 485
 

V naší škole jsme se nemohli dočkat Dne dětí, proto nám naši starší kamarádi připravili stopovanou o pár dní dříve. Hra vedla Rychnovem až na Dubinku, nikde však žádný poklad nebyl k nalezení. Když už jsme byli zpátky před školou a nikde žádný poklad, mysleli jsme si, že jsme ho zkrátka nenašli. Jaké však překvapení! Na dveřích školní budovy visel vzkaz od Kolowtátka! Nejdřív si pro nás připravil příklady, po vypočítání jsme běželi nahoru, pak zase dolů, ale poklad stále nikde. Když v tom jsme objevili vzkaz, že nám poklad nakonec zakopal. Běželi jsme do sklepa pro motyky, krumpáče když v tom......!!!! POKLÁÁÁD :-) ! ! ! 

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    

Aktuality - Přehled novinek ze školy

Aktuality - Přehled novinek ze školy