Základní škola a Praktická škola,
Rychnov nad Kněžnou, Kolowratská 485
 

Na Den Země pro nás paní učitelky připravily opět spoustu zajímavých úkolů. Oslavy jsme zahájili úžasnou návštěvou rychnovského Déčka, které pro nás připravilo prohllídku tamního zvěřince. Viděli jsme pískomily, morčata, papouška, který celou dobu seděl panu Solárovi na ramenu. Také nám pan Solár ukázal vodní želvu a hady. Někteří stateční z nás si dokonce nechali položit užovku kolem krku! Po návratu do školy jsme pracovali na interaktivní tabuli - třídili jsme odpad, zahráli jsme si hru v aplikaci Kahoot! a ještě několik dalších her, které s oslavou Dne Země souvisí. Poté jsme vyrazili do ulic sbírat odpadky.

     

     


     

     

     

     

 

files/2023-2024/WhatsApp_Video_2024-04-25_at_13_21_31.mp4
 

Aktuality - Přehled novinek ze školy

Aktuality - Přehled novinek ze školy