Základní škola a Praktická škola,
Rychnov nad Kněžnou, Kolowratská 485
 

V úterý brzy ráno jsme se vydali my i spolužáci z Kostelce autobusem do Prahy, kde jsme měli objednanou prohlídku Pražského hradu. Viděli jsme prostory Starého královského paláce s Vladislavským sálem, navštívili jsme Chrám sv. Víta, Baziliku sv. Jiří a v neposlední řadě jsme si prošli Zlatou uličku. Někteří z nás doufali, že potkáme i pana prezidenta, ale to se nám, nepoštěstilo. Nachodili jsme něco málo kilometrů od Hradu až po Karlův most. Jediné, co nás trochu potrápilo, bylo počasí. Foukalo, žádné teplo, ale sluníčko nakonec vysvitlo.

files/2023-2024/WhatsApp_Video_2024-04-16_at_15_29_09.mp4

     


     

     

     

     

     

          

Aktuality - Přehled novinek ze školy

Aktuality - Přehled novinek ze školy