Základní škola a Praktická škola,
Rychnov nad Kněžnou, Kolowratská 485
 

Letošní blížící se Velikonoce jsme pojali tak, jak to má být. Hned na začátku projektového dne jsme si povídali o Velikonocích, proč je slavíme a jak souvisí s Vánocemi. Potom jsme se rozdělili na skupinku holek a kluků. Holky šly péct jidáše, připravovat mašličky a barvit vajíčka. A kluci? Ti se šli poprat s pletením pomlázek, aby mohli děvčata pořádně vyšlehat. Šlo jim to náramně, dokonce zbyl čas na naučení se nové koledy. V tělocvičně pak vypuklo to správné koledování - za bujarého veselí, jásotu a řevu řehtaček kluci vyšlehali děvčata, aby byla stále mladá, krásná a hlavně zdravá. Krásné Velikonoce všem! 

files/2023-2024/WhatsApp_Video_2024-03-27_at_12_39_05.mp4

Aktuality - Přehled novinek ze školy

Aktuality - Přehled novinek ze školy