Základní škola a Praktická škola,
Rychnov nad Kněžnou, Kolowratská 485
 

V pátek 5.5.2023 jsme vyrazili všichni na náš první letošní školní výlet. Cílem byl Šťastný domov v Líšnici u Žamberka. Po příjezdu na místo jsme se seznámili s programem celého dopoledne. Čekalo na nás spousta domácích zvířat, které jsme si nejen prohlédli, ale mohli jsme je pohladit, učesat, nakrmit a povodit. O každém jednotlivém zvířeti jsme se dozvěděli, jak se jmenuje, co jí a co má rádo. Nejvíce všechny zaujalo obrovské prase se jménem Segedín. Poté následovala svačina, drobné odměny ve formě voňavých levandulových sáčků a volná zábava na netradičním dětském hřišti. Od všech pracovníků Šťastného domova se nám dostalo milého přijetí. Myslím, že jsme zde nebyli naposledy.  

Aktuality - Přehled novinek ze školy

Aktuality - Přehled novinek ze školy