Základní škola a Praktická škola,
Rychnov nad Kněžnou, Kolowratská 485
 

Krok za krokem celým rokem je název školního projektu, který provází naše žáky během celého školního roku. Upevňuje mezipředmětové vztahy, prostupuje různými vzdělávacími oblastmi. Prvními dílky celoroční skládačky jsou Pekelné snažení a Andělské těšení v prosinci. V lednu pak následuje Návštěva z daleka. Jistě už správně tušíte, že jde o tři mudrce z východu, kteří se přišli poklonit právě narozenému Ježíškovi a přinesli mu vzácné dary. A tito tři obchází i naše, už trochu odrostlejší, dětičky. Celá škola se na jejich příchod pečlivě připravuje - vyrábí, maluje, povídá si a čte. A když návštěva dorazí, obdaruje děti a dospělé a potom si společně zazpívají. Hezká tradice!

Aktuality - Přehled novinek ze školy

Aktuality - Přehled novinek ze školy