Základní škola a Praktická škola,
Rychnov nad Kněžnou, Kolowratská 485
 

Na úterý před podzimními prázdninami jsme se vypravili na návštěvou k hasičům. Byli jsme napnutí, co všechno uvidíme. Naše očekávání nás nezklamala! Viděli jsme mnoho hasičských aut, jeřábů, člunů. Dokonce jsme viděli i myčku a dílnu, kde hasičská auta myjí a opravují. Na konci exkurze jsme si mohli oběhnout kolečko. Po zasloužené svačince jsme se vydali do nemocnice k záchranářům. Tady jsme si mohli sednout do sanitky na místo řidiče. Jeden náš nejodvážnější spolužák si dokonce lehl na lehátko, záchranáři ho bezpečně připnuli a jeho kamarádi ho odnesli v nosítkách až do sanitky. Za obě dvě krásné exkurze moc děkujeme!  

files/Hasii_a_ZZS_25_10_2022.mp4

     

     

     

     

     

     

Aktuality - Přehled novinek ze školy

Aktuality - Přehled novinek ze školy