Základní škola a Praktická škola,
Rychnov nad Kněžnou, Kolowratská 485
 

Ve čtvrtek 29.9. jsme se ve škole sešli v netradiční čas, a to v 18.30, protože byla noční hra! Nejprve jsme si připravili spaní v tělocvičně, poté jsme si opekli buřty. Aby nám čas u opékání příjemně utekl, pan učitel nám zahrál na harmoniku a my jsme se přidali zpěvem. Po večeři jsme se vydali na samotnou noční hru! Tma byla veliká, ale naštěstí jsme dostali lampionky, které nám svítily na cestu. Na zahradě na Láni pro nás paní učitelky připravily tajemnou, strašidelnou hru. Naštěstí však byla všude světýlka, takže nás strach malinko opustil. Ale jen malinko. Po cestě noční zahradou jsme museli splnit tři úkoly. Na konci cesty nás čekalo prima překvapení v podobě mimozemšťana! Naštěstí byl milý a my se nemuseli bát. Po návratu z noční procházky jsme ulehli do spacáků, poslechli jsme si pohádku a hurá do hajan! 

     


files/Nocnihra/Non_hra_29_30_9_2022.mp4

Aktuality - Přehled novinek ze školy

Aktuality - Přehled novinek ze školy