Letošní podzim byl pro žáky ze speciální školy nabitý projektovými dny. Ve škole jsme přivítali několik odborníků.  Na návštěvu přišla paní Jana Křížová se svou fenkou Agátou. Děti si společně s nimi užily pěkné chvíle při canisterapii, při povídání, čtení, procházce a výtvarné činnosti. Žáci měli možnost pobýt dopoledne s koněm. Paní Adéla Myšková přivedla koně Lucku a paní Nikola Sedláčková přivezla koně Cipíska. Děti si koníka užívaly, prohlédly si výbavu, povídaly si s odbornicemi o péči o koně, mohly koně krmit, povodit po zahradě, dokonce se i projely. Následně měly možnost prohlédnout si opravdickou podkovu, kterou si pomalovaly. Pěkné dopoledne žáci strávili i při školním projektu muzikoterapie.