Základní škola a Praktická škola,
Rychnov nad Kněžnou, Kolowratská 485
 

Ve čtvrtek 19.prosince byla jako každý rok vánoční besídka. Děti předvedly vystoupení, na která se poctivě připravovaly. Nejmladší žáčci z 1. - 3. ročníku zahráli zimní muzikál, 4. a 5. ročník předvedl vánoční příběh o narození Ježíška. Divadelní kroužek si letos nacvičil naprosto úžasné Tři oříšky pro Popelku. Všechna vystoupení byla skvělá, děti opět předvedly, jak jsou úžasní herci. Jako tradičně bylo po vystoupení připraveno pro děti a jejich rodiče vánoční tvoření. Děti si s rodiči mohly naaranžovat krásný svícen z živých květin, vyrobit jmenovku na dárek nebo krásnou ozdobu na vánoční stromeček. V dílnách si rodiče mohli sestavit svícínek na čajovou svíčku. Jakmile tato všechna stanoviště obešli, zavítali do naší kavárny, kde na ně čekalo báječné vánoční cukroví, káva a voňavý čaj.