Základní škola a Praktická škola,
Rychnov nad Kněžnou, Kolowratská 485
 

V pátek 4. října vyjeli žáci a učitelky ze Základní školy a Praktické školy, Rychnov nad Kněžnou, Kolowratská, odloučené pracoviště na Láni,natradiční podzimní zahrádkářskou výstavu „Zahrada východních Čech“ v Častolovicích. Každý rok nám zde umožňují shlédnout krásu vypěstovaných květin a plodin našeho regionu. Oblíbenou součástí je hlasovací lístek o nejhezčí aranžování. V prostorách zahrady byla k vidění zahradní i zemědělská technika. Ve venkovních stanech nám chovatelé nabídli ukázku svých činnosti a žáci místní základní školy výtvarné práce s podzimní tématikou. Nechyběl ani stánkový prodej s rozmanitým zbožím včetně občerstvení. Celá výstava se nám líbila. Všem pěstitelům i organizátorům velké díky za tolik krásy a náročnou práci.